V.I.P. KARTA

Získejte slevu 15 % na veškeré služby s naší zákaznickou kartou.

CHCI VĚDĚT VÍCE
KE STAŽENÍ
Ceník

VÝHODY OCHRANY LAKU NANO COATING

Ochrana laku pomocí technologie NANO COATING je jedinečný způsob, jak zabránit poškozování laku. Díky nanesení tenkého křemíkového filmu se silnými vodoodpudivými účinky v podstatě nedochází k oděrkům laku, usnadňuje se další čištění a vůz není třeba voskovat.

  • Záruka 5 let nebo 200 000 km (platí pro NANO BASE / PRO)
  • Hydrofobní
  • Zářivý lesk a 3D efekt i bez použití vosků
  • Mimořádná odolnost vůči mechanickému poškození
  • Snadnější povrchová údržba
  • Zvyšuje cenu při prodeji vozu

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Od odeslaní objednávky Vás budeme do jednoho pracovního dne kontaktovat pro upřesnění termínu a detailů objednávky. Pro Váš vůz si rádi kamkoliv přijedeme.


Programy Nano Pearl

ECOWAY NANO GLASS

Super hydrofobní účinek pro vaše autosklo. Tenká vrstva oxidu křemičitého zajistí silnou odpudivost vody a nečistot po dobu 2-5 let. Nanovrstva vydrží až 500.000 setření stěračů. Budete milovat jízdu v dešti, až zjistíte, jak skvěle NANO GLASS funguje.

ECOWAY NANO BASE COAT

Nerozpustný keramický voděodolný povlak s trvanlivostí až pět let zajistí ochranu laku vašeho vozu proti oděrkům, škrábancům a dalším poškozením. Lakovaný povrch je vysoce trvanlivý a lesklý. Zkoušky tvrdosti nanovrstvy prokázaly tvrdost vyšší než 9H.

ECOWAY NANO PRO

Ještě vyšší voděodolnost a lesk pro váš vůz. Kombinace základní vrstvy ECOWAY NANO BASE COAT a extra vrstvy TOP COAT vytváří 3D efekt. Povrch auta s NANO PRO je opravdu mimořádně odolný. Vaše auto bude vypadat úžasně celé roky. Zároveň bude o mnoho snažší i mytí vozu.

© Copyright 2015 - 2017 Automyčka Ecoway s.r.o. Všechna práva vyhrazena.